Marek Prorok

V čem se na mě můžete obrátit

Jsem tady a teď – už více než deset let ve firmě RPIC-ViP! Zaručeně se mnou přijdete do styku, pokud ve své organizaci rozvíjíte firemní kulturu. S naším pestrobarevným týmem vytváříme vzdělávací a rozvojové programy (SILNÉ PRACOVIŠTĚ) a vstupujeme do partnerství (BusinessCon), protože věříme, že “sami jsme chytří, ale společně geniální”. Se změnou firemní kultury je to jako s novým oblekem. Nejprve vám pomohu změřit a definovat dobrý výsledek (SOFT SKILLERS, Miniaudit SILNÉHO PRACOVIŠTĚ), pak budeme vyšívat, tedy koučovat, vzdělávat či nastavovat procesy, a výsledný produkt znovu přeměříme, tak aby skutečně padl jako ulitý.

Co mě v práci naplňuje

První měsíce po nástupu do firmy RPIC-ViP mi připadalo, že jsem místo do zaměstnání zabloudil do lázní. Na pracovišti přitom panovala kultura vysokého výkonu! Firemní kultura byla natolik inspirující a motivující, že jsme díky ní dosahovali náročných cílů, aniž bychom si často uvědomili, kolik za námi stojí odvedené práce. Od té doby jsem přečetl spoustu odborné literatury a absolvoval tisíce hodin interaktivních tréninků, workshopů a koučování. A dnes mohu tyto zkušenosti předávat dál!

Na co jsem hrdý

Ve spolupráci s našimi partnery (TREXIMA) jsme už realizovali více než stovku Miniauditů SILNÉHO PRACOVIŠTĚ. Já sám jsem o výsledcích diskutoval se třemi desítkami klientů. Raduji se z toho, že patnáct jednoduchých otázek dokáže v týmech i organizacích nastartovat potřebné změny, které jsou nejen pozitivní, ale také měřitelné, a to i tvrdými ukazateli výkonu, produktivity nebo finančních výsledků.