Jak jsme pomáhali nastartovat mladou generaci – rozhovor s Vladimírem Bubíkem

Posláním společnosti B4B INKASSO je poskytování poradenských a finančně-inkasních služeb s využitím kvalifikovaných lidských zdrojů, špičkového know-how a moderních technologií. Vladimír Bubík stál u zrodu této společnosti, a letos společně se svými zaměstnanci a klienty oslavil 15 let existence na českém trhu. O dlouholeté spolupráci s RPIC-ViP si s ním povídal Marek Prorok.

Vážený pane řediteli, spektrum naší vzájemné spolupráce je velmi široké, od outdoorů přes systémy řízení kvality po Miniaudity SILNÉHO PRACOVIŠTĚ a specializovaná školení. Co vám za ta léta nejvíce utkvělo v paměti, a které aktivity nejvíce napomohly rozvoji vaší firmy?

Z mého pohledu každá z aktivit zajištěna vaší firmou nám něco pozitivního přinesla. Jednatel má hodně co na práci a někdy aktivita zvenčí pomůže odhalit věci v oblastech, kde sebereflexe selže… Hodně nám pomohl Miniaudit SILNÉHO PRACOVIŠTĚ a zmapování situace v obchodním oddělení, kde se nám podařilo koučingem nastartovat mladou generaci. Outdoory pro naše klienty byly vždy pečlivě připraveny a program se všem líbil.

Kdybyste měl říci tři klíčová slova, která nás charakterizují z vašeho pohledu, která by to byla a proč?

Profesionalita – všechny aktivity pro naši společnost byly provedeny s nasazením a invencí

Pohoda – jako jednatel jsem nezaznamenal při kontaktu s pracovníky RPIC-ViP špatnou náladu

Invence – třeba při outdoorech nám bylo nabídnuto vždy něco zajímavého

Co byste popřál naší firmě do dalších let?

Hodně dobrých a spokojených klientů, firemní pohodu se spokojenými zaměstnanci a zdraví a pevné nervy pro vedení společnosti!