Měníme IMAGE firem a organizací – a začali jsme u sebe

Od října v novém! Využili jsme okurkové sezóny a letních měsíců k tomu, abychom oprášili značku RPIC-ViP a ukázali ji v jiných barvách. Novému vizuálnímu konceptu předcházel náročný proces uvnitř firmy. Snažili jsme se znovu pojmenovat hlavní charakteristiky a hodnoty organizace a najít klíčové prvky vlastní identity, našeho DNA. Z něj jsme vyšli nejen při aktualizaci firemní strategie, ale také při zadání vytvoření nové vizuální prezentace. Nabízíme vám projít si podobnou cestu s námi.

V průběhu posledních let jsme se účastnili několika akcí na téma budování a strategické řízení značky a měli příležitost načerpat zkušenosti našich partnerů. Proto, když na jaře padlo rozhodnutí dát firemnímu webu novou grafickou podobu, využili jsme, co jsme se naučili, a hledali hluboko UVNITŘ, jak vlastně chceme působit NAVENEK. Formou pohovorů a společných workshopů jsme dali základ nové identitě firmy. Navíc jsme měli to štěstí a začali spolupracovat s brand designerem Nikolou Bogdanovičem , který je nejen šikovným grafikem, ale především vnímavým konzultantem pro společné hledání řešení. Výsledkem spolupráce je nejen nový funkční vizuální koncept, ale v říjnu spuštěný nový web firmy.

Ověřili jsme si, že proces vytváření identity organizace je důležitý nejen pro zadání zpracování marketingové koncepce organizace, ale i přípravu nebo aktualizaci rozvojových strategií. Strategie rozvoje firmy, organizace, města či kraje a strategie komunikace mají největší dopad právě tehdy, když jsou ve vzájemném souladu a vznikají ve spolupráci všech těch, kteří se budou podílet na jejich realizaci. Workshopy na téma identity organizace, a budování a strategické řízení značky jsme již také zajištovali pro partnerské organizace. Pokud uvažujete o přípravě nové rozvojové anebo komunikační strategie, rádi vás procesem provedeme.

Malá ochutnávka ze společného focení je jen kousek toho, na co se můžete v říjnu těšit.